| LaYeR a întrebat:

Daca ai merge la doctor si ai afla ca mai ai o saptamana de trait, ce ai face?

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Aş mai trăi o săptămână. N-am făcut toată viaţa nimic spectaculos...de ce aş începe să fac ceva când sunt pe moarte?

40 răspunsuri:
| DicuDianaGabriela a răspuns:

Mi le-as petrce cu soacra.Ar fi cele mai lungi zile din viata talaughing))

| JeSa a răspuns (pentru morningstar):

Irina, scuze, nici nu stii vota. Pentru ca n-ai niciun simt.

'' bla, bla... Pamantul va astupa pe veci corpul meu, dar eu voi trai in spirit o vesnicie in Cer! Tu unde vei fii in acel timp?''
Voi fi la discoteca.batting eyelashes

Asa e nu visezi ci te alimentezi cu vrajeli..., indoctrinari.

Hai, pa.

| morningstar a răspuns (pentru JeSa):

Eu nu stiu cine te crezi, in fine, nu asta conteaza. Vad ca nu iti convine raspunsul meu happy Stii, fiecare gandeste cum vrea, nu inteleg de ce te agiti atata timp cand cineva a ales sa petreaca o perioada importanta asa cum doreste. Daca cineva nu gandeste ca tine, nu are bun simt? Asta e noua semnificatie a acestui cuvant? Pfff, sa imi spui si mie in ce editie a Dexului ai gasit-o. Atunci, ce sa iti spun, distractie placuta in discoteca daca atata stii sa faci ca sa gandesti, deh, mai greu, nu toata lumea poate, mai simplu e sa jignesti in dreapta si in stanga decat sa incerci sa discuti civilizat, tu stii bine asta, doar esti intr-o asa situatie. PS: pacat ca nu mai poti sa imi dai inca un vot Amuzant, m-ai fi distart si mai bine.

| JeSa a răspuns (pentru morningstar):

Irina nu ma cred, ci eu am habar de tot ceea ce spui tu acolo... Insa, aici, scuze, nu are rost sa discutam... Off- topic.

Ma enerveaza cele care in loc sa priceapa ceva, din start, ce spune x sau y, o da pe alte cai... intorcand totul dupa bunul plac. Eh, nu ti-ai gasit persoana pe care sa o girezi cu vrajeli.

Last post. (Chiar am obosit in neant.)

| morningstar a răspuns (pentru JeSa):

Deci stii sa vorbesti si civilizat?! Nu se vede ca ai habar de ceea ce spun, daca ai avea, nu ai judeca din prima. Si asta e greseala ta ca judeci dupa aparente. Care e problema ta daca cineva crede ceva sau nu crede, daca este indoctrinat sau nu si asa mai departe? Calmeaza-te ca nu schimbi dimic daca sari in sus. Obisnuieste-te cu ideea ca gandim diferit si e normal; Nici nu incerc sa vrajesc pe cineva. Nu inteleg de ce imi comentezi raspunsurile daca asta e alegerea mea, iar tie nu iti convine. Te grabesti sa interpretezi si sa tragi concluzii prea repede, nu sunt indoctrinata. si chiar daca cineva ar fi, incearca sa respecti orice categorie de oameni, asa e normal!

| JeSa a răspuns (pentru morningstar):

Aparente ca ai dat ''discutabil'' - la ceea ce eu am raspuns? (si nu numai mie mi-ai dat) Cand eu sincer glumisem... (aici s-a vazut ce si cum...)

Nici nu tind sa schimb, pentru ca-s constienta ca nu pot, spre exemplu - omul inchistat la minte, probabil, asa va muri...

Problema e ca tu nu mi-ai respectat parerea, deci, esti paralela... No comment.

Hai, nu te mai afunda si persista in propria-ti eroare.
Pa.

| morningstar a răspuns (pentru JeSa):

Nu am dat niciun vot, numai asta nu mai fac eu acum. Nu cu asta ma ocup. Probabil ca votul ti l-a dat cineva care e de-acord cu mine Imi place sa discut cu oamenii civilizati, nu cu cei care spun doua jigniri la o postare, asa cum faci tu. Daca astea sunt glumele tale, afla ca n-ai umor. Pff, "paralela", oare tu stii sa vorbesti cu cineva fara sa il si treci pe 'lista neagra'? ca tu mi-ai respectat parerea cand mi-ai scris primul raspuns la ceea ce am raspuns eu. eu cred ca tu nu stii ce scrii. Lasa-te un pic de meseria asta ca plictisesti lumea. Numai bine!

| JeSa a răspuns (pentru morningstar):

'Nu am dat niciun vot, numai asta nu mai fac eu acum. Nu cu asta ma ocup. Probabil ca votul ti l-a dat cineva care e de-acord cu mine Imi place sa discut cu oamenii civilizati, nu cu cei care spun doua jigniri la o postare, asa cum faci tu. ''
Ce nesimtita esti frate. Tu nici sa-ti asumi greselile nu poti. Da nu esti ''paralela'', ci VARZA femeie.

Lasa-te tu de ipocrizie si lasa-ma dracu in pace. Ca eu de-al de tine is satula... Sincer. Punct.

| morningstar a răspuns (pentru JeSa):

Ce tare ma mai distrez in seara asta laughing pai normal ca nu iti convine atunci cand ti se atrage atentia. Vai de vocabularul tau, ca sa nu mai zic de modul de comportare. Ce ai cu mine atunci? De ce imi comentezi raspunsurile daca nu ai nimic cu mine? Femeie, du-te si te culca ca nu e bine cu tine!

| Al3xInHo a răspuns:

E imposibil sa stii cand mori nu mai ascultati toate tampenile de pe net dati bani degeaba si iti zic cca mori in 2 ani peste 2 ani iti aduci aminte ca trebuie sa mori dar de fapt tu iti traiesti vata din plin