| RAY a întrebat:

Daca ar fi sa stergeti ceva din viata voastra ce ati sterge?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

As spune suferinta dar constat ca as sterge prea mult si exact anii in care am iubit sincer.

| RAY explică (pentru harciog):

Si eu la fel, au fost 2 ani de cosmar si 3 luni de relatie

| harciog a răspuns (pentru RAY):

Raymo iti urez vederi largi si noi orizonturi.

| RAY explică (pentru harciog):

Asa e

19 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Anii pe care i-am trait departe de Dumnezeu.

| Dumnezău a răspuns:

Memoria.Nu de alta, dar am mari afinitati pentru starile amnezice si la cat de uitic si zapacit sunt eu, in general, pe cele sapte iaduri jur ca nu s-ar observa. Oricum, stiu c-am dat gres cu cea originala si n-am pauperizat-o (sic!) la capacitatile sale maxime.

| MrRava13 a răspuns:

Burta, sa ma scap de ea laughing

| h3r a răspuns:

Nimic. Totul s-a intamplat cu un scop si face parte din copilaria mea, toata viata mea pana in acest moment. Desi din pacate nu a fost nimic perfect, nici macar destul de bine, trebuie sa o acceptam asa cum este, fiecare avem crucea noastra pe care trebuie sa o ducem. Oricat de mult mi-as dori ca insasi Viata sa mi se schimbe, e in zadar. Nici macar amintiriile chinuitoare nu le-as sterge...

| Anonima264 a răspuns:

Suferinta,durerea!

| Ramo137 a răspuns:

Asi sterge pacatele facute...

| lolium a răspuns:

Toate momentele in care am fost trista din cauza unor persoane care nu meritau atentia mea

| Onio a răspuns:

Momentele cand am fost vulnerabil.

Dar, fara acele momente, probabil ca nu as fi omul care sunt astazi, si de care sunt multumit happy

| PяInCєSs a răspuns:

As sterge absolut nimic, as incerca ca pe viitor sa nu imi doresc sa sterg ceva.

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Ziua in care s-a nascut fratemiu laughing))

| darnme a răspuns:

Nimic sau as incepe totul din nou happy

| Kamwiiiiiiiii a răspuns:

Sincer. Ca am iertat si iubit prea mult pe unii care nu meritau.

| RonyRon a răspuns (pentru Kamwiiiiiiiii):

Niciodata nu ierti/iubesti prea mult...

| AlexOrian a răspuns:

Asi sterge cand am jignit s-au suparat pe cineva...

| AndrEeaAndRe23 a răspuns:

Ceea ce regret ca am facut... daca am sterge chestiile urate viata nu ar mai fi frumoasa...day dreaming

| scandinavia a răspuns:

Ziua cand m-am nascut.Nonexistenta era mult mai placuta.Dar am sa revin acolo cat de curand.