| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor le place băieții care gandesc?

Acei băieți care au o gândire profundă.

15 răspunsuri:
| Louys a răspuns:

Dap, fiecare fata are tipul ei de baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce intelegi tu prin "gândire profundă"?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA! La un moment dat sunteți nevoiți să mai si vorbiți.

| T0T a răspuns:

Depinde dacă și fata are o asemenea gândire. Multe nu își aleg asemenea parteneri deci nu cred că trebuie generalizat.

| KronstadtResurrection a răspuns:

"Le place băieții care gândește, dar numai daca ei este sub 20."

| BigLike a răspuns:

Not always

| RAY a răspuns:

Ce legatura are atractia fizica cu gandirea profunda? tu cand mergi pe strada si o vezi pe una hot mai ales acum vara i vezi gandirea profunda? ce isi baga penisul in erectie? nu fizicul ei? inteligenta, caracterul, statul social niciodata nu o sa poate determina vaginul unei fete sa se umezeasca asa cum penisul unui barbat nu o sa intre in erectie cand vede una urata campioana la matematica, daca tot suntem la stiinta e bine de spus ca de atractie se ocupa sistemul limbic, nu noi alegem ceea ce ne atrage sau cand ne e foame, sete, pofte de dulce, noi avem capacitate de reprimare rationala atat

| EraserHead a răspuns (pentru RAY):

Ce prost e asta. laughing

| RAY a răspuns (pentru EraserHead):

Nu e frumos sa jignim, dar cel mai mult important este aspectul fizic, daca inteligenta ar atrage sexul opus persoanele inteligente ar fi populare, in scimb in licee sunt populari indivizi care au un fizic placut si un carcater violent

| EraserHead a răspuns (pentru RAY):

Pai da. Asta e civiliziatia nu doar aici in Romania si in toate celelalte tari. happy

| RAY a răspuns (pentru EraserHead):

Civilizatia se invata,nu ne nastem civilizati, daca lasam un copil de mic in jungla el va avea un comportament in functie de mediul din jurul lui, dar el nu va putea sa invete educatie, sa devina civilizat, nici alte animale nu sunt agresive daca nu le provoci desigur sau daca sunt obisnuite cu tine

| 1231242 a răspuns:

Cocos,doar cocos....si sa iti mai spun cocos.Ia-te dupa cine gandeste cel mai bine.Conform unui film, imi pare rau ca i-am uitat numele:"Son when it comes to girls, trust in your dick"

Bula
| Bula a răspuns:

Fetelor le place baietii cu buzunarul plin si contul gras - chiar daca nu mai sunt baieti si nu chiar tineri...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ObiectivulAnonim66):

Ai dreptate, bro!