| fafasfasfasfa a întrebat:

Hei TPU.

Se poate stopa chelirea din cauze genetice?

Ce as putea sa fac?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu te prea poți pune cu natura. Totuși dacă forțezi și faci implant, verifică costurile pe cm pătrat. Nu-i ieftin

| relian a răspuns:

Ce ai putea sa faci? Simplu iti pui peruca laughing

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da se poate stopa prin tratamente intensive cu diverse medicamente naturisate sau sampoane.

| relian a răspuns (pentru MihaiNicu23):

laughing tu raspunzi doara sa te vada lumea ca esti si tu pe aici sau de ce dai raspunsurile astea catastrofice, sa nu le zic cataclismice?laughing
Daca era cum crezi, mai vedeai cheliosi? Sau crezi ca aia cheliosi sunt asa ca vor ei?laughing esti tare de tot medicamente naturissate, ces alea?

| Steregoi a răspuns:

Urmeaza-l pe Cristos care dupa Armaghedon va invia chiar si mortii si nu doar va rezolva caderea parului. rolling on the floor

| Legion7X a răspuns:

Https://implant-estetica.ro/

Implant de păr click pe link
Este cât o mașină de 3000 Euro.

| ziftode a răspuns:

Implant de par... dooh!

| Claxon987 a răspuns:

Nu se poate stopa, va trebui din pacate sa te obisnuiesti cu ideea pentru tot restul vietii. Sau sa te tunzi mereu aproape de zero ca sa nu se vada.
Atentie la acest minoxidil, nu am folosit, dar sa nu te trezesti apoi cu par pe unde nu ai nevoie de el, citeste bine instructiunile.

| relian a răspuns (pentru Claxon987):

laughing asdica daca se tunde zero nu se vede ca e chel sau ce ai vrut sa spui?laughing poate ai glumit

| tottoshi a răspuns:

Implant de par in Turcia...