| infires a întrebat:

Inca o apocalipsa...Cine vine cu mine la magazin sa ne cumparam popcorn si cola? Va fi un spectacol tare! Doar ca va fi ca celelalte :))
http://stirileprotv.ro/......situl.html

7 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Deci pe 17 octombrie vine cometa lui peste si ne domoleste. Pe 21 octombrie vine si sfarsitul lumii (conform teoriilor lui Harold Camping). Dupa, ne ia dracu pe toti. Clar.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai este loc și pentru mine la peluză?
Pa, pa.

| Necrophagist a răspuns:

Sa ii spuna cineva ca nu e amuzanta

| Necrophagist a răspuns:

@Scaunel: Eu nu explic lucruri pentru incuiati

| ClairDeLune a răspuns (pentru Necrophagist):

Bine mai descuiatule, pana la urma fiecare cu parerea lui. tanx de porecla, esti un dulce

| ClairDeLune a răspuns:

"Alexander Retrov s-a reprofilat in prezicator."maxim din partea reporterilor.sincer,daca mergem dupa cola, ne luam si-o punga de seminte, ca sa ne pierdem timpul cu placere

| ClairDeLune a răspuns:

Si de ce, ma rog nu zici tu?