| infires a întrebat:

Inca o apocalipsa...Cine vine cu mine la magazin sa ne cumparam popcorn si cola? Va fi un spectacol tare! Doar ca va fi ca celelalte :))
http://stirileprotv.ro/......situl.html

7 răspunsuri:
| ClairDeLune a răspuns:

"Alexander Retrov s-a reprofilat in prezicator."maxim din partea reporterilor.sincer,daca mergem dupa cola, ne luam si-o punga de seminte, ca sa ne pierdem timpul cu placere

| Necrophagist a răspuns:

Sa ii spuna cineva ca nu e amuzanta

| ClairDeLune a răspuns:

Si de ce, ma rog nu zici tu?

| Necrophagist a răspuns:

@Scaunel: Eu nu explic lucruri pentru incuiati

| ClairDeLune a răspuns (pentru Necrophagist):

Bine mai descuiatule, pana la urma fiecare cu parerea lui. tanx de porecla, esti un dulce

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai este loc și pentru mine la peluză?
Pa, pa.

| mihaibrasov a răspuns:

Deci pe 17 octombrie vine cometa lui peste si ne domoleste. Pe 21 octombrie vine si sfarsitul lumii (conform teoriilor lui Harold Camping). Dupa, ne ia dracu pe toti. Clar.