| anonim_4396 a întrebat:

La Multi Ani TPU Happy New Year 2012 la revedere 2011

11 răspunsuri:
| coитⁿтρu a răspuns:

See ya. Traiasca Boc laughing

| Andrusccaaa a răspuns:

Da La Revedere 2011. laughing Speram sa fie un an cat mai bun 2012. La Multi ani! si revelion placut alaturi de prieteni si familie.

| harciog a răspuns:

Si tot asa pina se constata ca sintem trecuti dincolo si n-am existat decit ca simple numere.

| love27butterflys a răspuns:

Happy new year-as fi scris cu majuscule da nu ma lasa dobitocii astia

| danimazzz a răspuns:

Happy New Year si tie si la revedere 2011 si bun veniti 2012.

| Deerpinaaaa a răspuns:

Sa speram ca pe fiecare an ce trece, noi sa fim mai buni si sa avem mai multe bucurii. La Multi Ani! Un 2012 fericit:*!

| blueangel99 a răspuns (pentru coитⁿтρu):

Sa traisca Boc? raised eyebrows
Da, poate ca sa le refaca bugetarilor salariul, a altfel nu zic...

| Kazimir a răspuns:

Oricum o să mori in 2012 oh go on Sper big grin

| DorelSudoru a răspuns:

Asa si?

| DomineRex a răspuns:

Imi place cum ne facem urari mincinoase "la multi ani" cand de fapt tocmai a mai trecut un an din viata, deci avem mai putini ani de trait sau poate nici unul.

| EmaS a răspuns (pentru DomineRex):

Ai perfecta dreptate.De fapt atunci cand esti intrebat cati ani ai, tu raspunzi ca ai atatia ani.Ei, de fapt nu-i mai ai.Ei s-au dus.Suntem trecatori.