| IonelFlorianUrzica a întrebat:

Personale bolnave de tulburări pot conduce mașini sau sa profeseze în domenii mari care necesita o intelectualitate peste medie? Eu cred că sunt unii chiar mai capabili decât restul oamenilor dar sunt prea timizi! Eu de exemplu sunt sănătos mintal și fizic dar nu am studii superioare încă!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Personale bolnave de tulburări pot conduce mașini...Eu cred că sunt unii chiar mai capabili decât restul oamenilor"

știu și eu... cred că nici tu n-ai vrea să-ți vină unul d-ăsta, cu viteză, din sens opus