| Led25 a întrebat:

Salut, este adevarat ca in visele premonitorii iti poti vedea viitorul si ce vei face tu pe parcursul vieții?

am avut acum de curand un sentiment de deja vu ca si cum s-a mai intamplat chestia aia dar stiu 100% ca am visat acea chestie cand eram mic, probabil o sa ma credeti nebun dar chiar am avut o amintire in care parca am visat cum o sa fie parcursul vieții mele si ce voi face eu

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu nu cred că viitorul nu se arată dar consider că mintea se păcălește ușor

2 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Se spune că după vis acele lucruri din vis trebuie să se întâmple în 2-3 zile sau cât mai repede.

| eliancodrut a răspuns:

Prostii!