| NoNamemartes a întrebat:

deci sa va explic ce s-a intamplat. Mai pe scurt ma jucam cu prietenul meu si dintr-un incident m-am lovit cu capul de calorifer in zona laterara a capului daca ii pot zice asa ( nu la tampla mai sus.) Si atunci m-a durut cateva minute, dar am sezisat ca peste 1-2 cand apasam in acel loc ma durea si chiar si acum daca apas simt o durere mare, nu stiu ce sa fac, pot face tumoare?( si parca ma inrosesc la fata mai des sau nu stiu ce am, si am mai observat ca osul acela din spatele urechi este si el rosu dar nu m-am lovit acolo...) Dau funda!( o sa ma duc si la doctor)

Răspuns Câştigător
| aADI a răspuns:

Nu te îngrijora, ai răbdare, normal să fie roșu dacă te-ai lovit, bucură-te că nu ți-ai spart capul, durerea o să treacă, în cel mai rău caz o să faci un cucui valabil pe 2/3 zile și gata, frumoasă amintire. Succes, fă-te bine!

2 răspunsuri:
| NoNamemartes explică (pentru aADI):

Multumesc foarte mult multa sanatate ti-e si familiei tale, nu credeam ca exista oameni asa de buni, dar mai am o intrebare. Tumoare nu o sa fac, nu? sau in ce cauze se face tumoarea?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Tumoarea nu se face asa de usor ea apare in alte cazuri.