| harciog a întrebat:

Urmaresc de ceva vreme o anumita intrebare care tot persista pe prima pagina,o intrebare destul de interesanta,zic eu,mai ales pentru raspunsurile care au fost date.O intrebare a userului Inferno,intrebare care,in momentul in care dai clic pe ea, apare un raspuns precum ca pagina respectiva nu mai poate fi gasita.Care se pricepe s-o actualizeze exact in forma aia si cu exact aceleasi raspunsuri?

16 răspunsuri:
| SentimentalConsil a răspuns:

Poti s-o urmaresti mult si bine daca nu spui ceva despre enuntul intrebarii respective, asta ca este cea mai filozofica intrebarea laughing

| harciog explică (pentru SentimentalConsil):

Urmaream rubrica si am zis sa n-o mai schimb, mai ales ca intrebarea urmarita se pare ca tot la rubrica asta a fost pusa.Tu iti schimbi numele cind esti influentat de anumite directii, sa spunem, a prietenilor sau a cunostintelor? Se pare ca nu-ti scapa nimic.

| SentimentalConsil a răspuns (pentru harciog):

hmmm, ia sa te bag eu in calculatorul de date sa vedem ce ai facut in ultimii 5 ani pina in revolutia din decembrie '89, prea bun, prea ca la tara

| harciog explică (pentru SentimentalConsil):

Singurul impediment in viata de tara este ca se lasa cu bataturi in palma si devin miinile aspre, nu te mai poti apropia sa framinti aluatul ca lumea.

| Hombre a răspuns (pentru SentimentalConsil):

A fost pioner, utecist, membru PCR si dedica osanale Secretarului General al PCR, Presedintele Republici Socialiste Romania, presedintele Frontului si Unitati Socialiste, comandantul suprem al Fortelor Armate, primul barbat al tarii, geniul carpatilor si al tarii erou intre eroii neamului, tovarasul Nicolaie Ceausescu si boboru". De asemenea o pupa la dos si pe savanta de larga recunoastere internationala, prima femeie a tarii, mare iubitoare de bobor "A iesit viermi la carne" chimista lu' peste, Elena Ceausescu. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai o acadea?

| SentimentalConsil a răspuns (pentru Hombre):

Frumoase deprinderi dar ai uitat sa dai detalii despre prietenia lui si bucuria lui ascunsa cu licoare lui bachus atunci cand revine de la schimbul 3, am transcris aceasta nota din dosarul respectivului pentru a se intelege odata ca toti suntem urmariti, luati aminte

| Hombre a răspuns (pentru SentimentalConsil):

Pai e un mare fan al lui Bachus si se joaca de-a somelierul la butoi pana se face manga. Problema e ca a ramas cu meteahna urmaritului (defect profesional) de pe vremea iubitului conducator cand urmarea dusmanii boborului si ii da in gat institutiei iubitoare de oameni secu' că vezi bine si acum urmareste...intrebari. rolling on the floor

| harciog explică (pentru Hombre):

Ma uit la preasfintiile voastre si ma tot intreb cum naibii a nimerit un pacatos ca mine printre voi.

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Pacatosule fă lobii pe langa Ema sa-ti puna o pila la God altfel cazanele fierbinti te asteapta.

| harciog explică (pentru Hombre):

Si daca nu-i corect decit in mintea noastra?

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Atunci ne facem proces de constiinta, dar oare putem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Alooo!
Ema nu mai e. Ema s-a transformat în Sharvany, se pare. laughing

| harciog explică (pentru Hombre):

La mine? Nici nu se pune problema.Sigur ca pot pentru orice.Am ajuns la concluzia ca nu conteaza un fapt anume ci doar ca ai constiinta incarcata si ea continua sa se incarce.

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Alt vesmant cu aceiasi Ema. Cred ca-i place filmele indiene.

| corolav a răspuns:

Despre savanta de renume internațional, doctor etc, etc, se poate spune că a fost marota românească a anilor 80. A fost doar una singură.
Partea mai proastă e însă alta.
Acum avem cu sutele și chiar mai proaste ca aceea, chiar dacă nu și mai rele.
Aia măcar era proasta României.
Astea de acum sînt „proastele României " cu doctorate pe la Harvard, Yale, Princeton, Oxford, sau nu mai știu pe unde ( că au luat aceste doctorate de nici nu au fost pe la acele universități decît în vizită) iar acum ne reprezintă în Europa.
Pentru că cele cu adevărat foarte-foarte bune stau în banca lor și nu se bat cu cărămida în piept.
Sau, cam așa ceva : - Vezi rahatul ala de colo? Eu l-am făcut!