| Mayar a întrebat:

Va plac animalele si copiii? Sa stati in prezenta lor sau sa aveti o constanta legatura cu ei? Sau sa ii vedeti de la distanta? Sau nu ii suferiti? comentati. Inca nu am dat fundawinking

13 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Animalele da.
Copiii nu.

| QUM a răspuns:

Da:Ximi plac copii happysunt niste mititei draguti si frumosihappy...si animalele dar mai mult copii.

| mgtow a răspuns:

Copii cand tac sau rad imi plac dar cand ii aud ca fac galagie nu, animalele imi plac, doar cateva rase cum ar fi pisica, tigrul, cainele, vulturul si sarpele cobra.

| MarianWLF a răspuns:

Sincer imi plac amandoua am o sora care tocmai a implinit un an imi place sa majoc cu ea deci imi plac copii si am si un caine lup de 2 ani care este foarte destept adica e dresat bine mereu sta la mine in camera cum ar fi eu sunt stapanul principat dupa aceea
mama si tata eu il plimb ma joc cu eu deci imi plac animalelebig grin
Funditahappy?

| lifeisperfekt a răspuns:

Da,mie imi plac foarte mult si animalele si copii...foarte mult.In special bebelusi,imi place sa petrec timp cu ei,pentru ca sunt asa de draguti si de inofensivi si cand rad, pentru ca nu stiu sa faca altcevalaughing, sunt foarte dragalasi.La fel si animalutele,in secial cainii(animalul meu preferat este cainele), in special cei pufosi, aceia cu urechiusele lasate si puisori(dar de fapt imi plac toti cainii-si cei mici-si cei mari-si cei medii)...toti.Sper ca nu te-am plictisit cu discursul meu, dar eu doar ti-am zis parerea meahappy.Pa!happy

| harciog a răspuns:

Imi plac si animalele si copii atit cit amindoua"speciile"isi cunosc lungul nasului si stiu ce inseamna respectul.Tocmai mi-am prins baiatul ca are media 9 la istorie si nu stia o lectie din urma.Acum imi place asa de mult de el incit sta in dormitor si papa si istorie si fizica si romana si tot ce nu stie din urma.Sa vezi ce burta face pina la noapte.Pai nu-i de placut?

| JeSa a răspuns:

Wai, m-ai atins cu amandoua! Ador copiii si animalutele. Nu stiu cum sunt unii, insa eu cand aud de cele doua, pur si simplu ma prapadesc... sunt o alta; vibrez... de fericire.
PS - am experimentat cate putin, - din toate, insa in afara faptului de a nu-i suferi. happy

| ChioruL14 a răspuns:

Tu crezi ca lumea comenteaza pentru funda ta?
da, imi plac ambele dar pedofilia se pedepseste cu inchisoarea...asa ca ma multumesc doar cu zoofilia.

| Chris a răspuns:

Copiii ma obosesc, in general. Nu imi plac; animalele nici pe atat.

| Mayar explică (pentru ChioruL14):

Un raspuns la bascareala comic rolling on the floor laughing

| seagate a răspuns:

"Copiiii" se scrie cu 5 de i, ai mancat unul din greseala.
Scuze l-am gasit, era cazut aici.
"Sau nu-i i suferiti" rolling on the floor

| Florennce a răspuns:

Buna. Da.Eu am o sensibilitate mare la copii si animale. Un animal il consider un suflet nevinovat care nu are capacitatea de a intelege anumite lucruri si se comporta instinctiv.De obicei, intre mine si pisica/pisicile mele.se realizeaza o legatura mult mai stransa,pentru ca eu incep sa le iubesc; iar ele,atunci cand simt afectiune observ cum vin la mine,seara se urca pe pervazul de la geam sau spre exemplu aveam un motan care, nu stiu cum, dar cum ajungeam pe strada cand veneam de la scoala, imediat il si zaream in fata meahappy si la fel, ma conducea cand plecam la scoala pana intr-o anumita zona. Dar, bineinteles ca ele nu se comporta asa daca nu le dai ocazia.

Cat despre copii : sunt fiinte inocente si cu care trebuie sa te comporti ca atare. Mi-e mila de cei de pe strazi, abandonati prin orfelinate si spitale sau neglijati de parinti.Pur si simplu nu e vina lorstraight face. Of...
Iar daca, te referi la faptul ca "iti plac copii in general ", da, imi plac.Mai ales fratiorii mei, dar pe viitor nu imi doresc copii atat timp cat nu as putea sa le ofer tot ce isi doresc. Daca o sa am un copil ( in viitorul departat pentru ca am doar 14 ani, abia laughing ). as vrea sa-l responsabilizez dar sa-i si ofer tot ce are nevoie si tot ce isi doreste.
Concluzia : Imi plac animalele si copii, intr-o anumita masurahappy
Pupicikiss

| Ecea a răspuns:

Imi plac unele animale si unii copii.
Depinde de circumstante, in unele cazuri imi place sa stau in prezenta lor, in altele prefer sa am o legatura constanta.
Nu ma omor cu copiii si nici cu animalele.Am un caine si imi scoate peri albi,toata ziua cu el afara,trebuie apa,mancare, vaccin, etc.Imi imaginez ca un copil o sa ma doboare de tot.
As face copil doar daca as avea foarte multi bani.Iar caine nu mai imi iau decat daca o sa ma mut la casa.