| Carlacearea a întrebat:

Ajutor! Am sters ceva din calculator si acum in desktot icoanele sunt mult mai mari, am dat pe properties-settings si am facut mai mic dar nu are acelasi dimensiuni si calculatorul se misca ciudat nici google chrome nu mai murge ce sa fac? dau funda repede!

5 răspunsuri:
| Carlacearea explică:

Scuze de categorie dar vreau raspuns repede

| alex71yonutz a răspuns:

Buna,uitete in control panel si vezi daca mai ai driverele instalate, daca nu instaleazale.Bafta

| Carlacearea explică:

Ce sunt driverele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa tii apasata tasta Ctrl si -(minus) pentru a micsora?

| Carlacearea explică (pentru anonim_4396):

In desktop nu merge