| anonim_4396 a întrebat:

Am 1, 92 GB RAM... imi pot instala Windows 7 pe 32 biti?

11 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Nu e recomandat avand in verede ca aproximativ 1, 5 vor fi consumati numai de windows...

| Trolli a răspuns:

Da, poti.

| myhaelutzza a răspuns:

Da normalhappy cum sa nu potihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie o placa video si cam 3GB Ram

| Barney a răspuns:

Nu are rost sa instalezi Windows 7 daca nu ai minim 3-4 GB RAM

| myhaelutzza a răspuns:

Eu am 2 GB RAM si am Windows 7.si merge perfect.

| sltlp a răspuns:

Pe 32 bit windows 7 merge foarte bine. Dar zi si ce procesor ai si ce placa video, ca si alea conteaza, u numai ram-ul

| gki1980 a răspuns:

Win7 pe 32 bit cere minim 2 gb ram sistemul mananca foarte multe resurse... ti se vor bloca aplicatiile, de jocuri nu mai vorbesc...

| Barney a răspuns (pentru myhaelutzza):

Nu am spus ca nu merge, am spus ca nu prea are rost.

| myhaelutzza a răspuns (pentru Barney):

Pai dc sa nu aiba rost. daca vrea windows 7. mie nu mi se blocheaza deloc happy

| CRC98 a răspuns:

Eu am 1 GB ram si merge perfect mie Windows 7 32 biti si nu trebuie 3-4 cere 1 gb ram in sus happy