| SmecheraAlexandra1993 a întrebat:

Am comandat o tableta de la cei de la rds ( este o promotie de prelungire a contractului ) si au spus ca in 5 zile o sa ma conntacteze din nou. Dar au trecut 3 saptamani si tot nimic. I-am suat si imi spun ca in curand o sa fie trimis pachetul dar degeaba... voua in cat timp v-a venit? Stie cineva ceva? E pacaleala?

Răspuns Câştigător
| Marina92 a răspuns:

Nu e pacaleala, iti vine intr-o luna de la comanda. Mie asa mi-au spus si chiar asa a fost.

1 răspuns:
| SmecheraAlexandra1993 explică (pentru Marina92):

Ok, multumesc frumos!