| AlecsLexx a întrebat:

Am cumparat un card SDHC de 8 GB. Am pus pe el niste muzica, si niste.iso-uri pentru un PSP, iar de cand le-am sters cardul e aratat ca 16 MB. Nu incape aproape nimic pe el. L-am formatat si nimic. Solutie?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa-ti cumperi altul dar sa te duci la un magazin serios. Acel card a fost marit cu un program si cand ai sters un fisier a revenit la marimea lui initiala. Am mai auzit de asemenea pacaleli.

| AlecsLexx explică (pentru Salontanul):

Era cumparat de la Media Galaxy si era Kingston. Si daca ar fi fost marit, ar fi trebuit sa apara ca 16 Mb dupa prima formatare, nu dupa a 3-a / 4-a.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru AlecsLexx):

Atunci s-ar putea sa fie un virus. De situatia asta n-am auzit pana acum. Incearca sa-l formatezi in alt computer.

| AlecsLexx explică (pentru Salontanul):

Am incercat azi la birou, chiar si de pe camera video. Aceeasi chestie. Oricum, da-l draq, a fost doar 26 de lei. laughing