| Sebastian9801 a întrebat:

Am descarcat un joc de pe net si in folder imi apar fisierele cu iconita alba, cand dau pe open ma trimite sa caut un program online iar cand intru online imi da UNKNOW si ma trimite la file extension...ce trebuie sa fac? ce program imi trebuie ca sa pot instala jocul?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Aşa păţeşti când descarci jocuri de pe site-uri necunoscute...

Şi n-ai nimerit bine categoria - trebuia să postezi la : "Jocuri PC/online".

Caută jocul pe alt site şi descarcă-l de acolo.

| Sebastian9801 explică (pentru bursuc001):

Ups.da scuze.l-am luat de pe file.l.i.s.t