| Travisbbbb a întrebat:

Am dus laptopul la reparatii daca nu au ecran nou trebuue sa astept sa dea comanda dar e a doua zi de cand tot cauta ecrane dupa sa mai astept inca 2 zile? Ce solutii imi dati?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu crezi ca se gasesc asa usor displayuri? Ăia fac comanda pe Ebay si dureaza 2 saptamîni pana ajunge comanda in Romania, asa ca prin octombrie o sa fie gata laptopul.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu ai nici o alta solutie, dai comanda si astepti sa vina comanda, dupa care sa-l monteze.

| Travisbbbb explică (pentru Violleta2022):

Pai si poate sa vina de pe o zi pe alta adica azi si maine sa vina?

| Travisbbbb explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mai bine luam altul? 2800lei laptoo Asus din 2020 dar nu mai am 2 butoane reparatia plus montatul 400lei daca eu vindeam luam un laptoo la 700lei nu era mai bine?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Travisbbbb):

Asta nu avem de unde sa stim noi, depinde de relatiile si contractele pe care au cei de la centrul de reparatii, de unde cumpara ei, in cat este livrata marfa samd.

| Dragobeta a răspuns:

Ce alta solutie ai decat sa astepti?
Intai trebuie sa gaseasca modelul si apoi, in functie de unde este, sa vina coletul.

| darrio2007 a răspuns:

Eu am asteptat o lună pentru o placă de bază la laptop. Dacă ai răbdare si tu poți astepta.

| Travisbbbb explică (pentru darrio2007):

Pai tu esti prost

| darrio2007 a răspuns (pentru Travisbbbb):

Alo, băiatu, prost ai sa fii tu când ai sa vezi cat dureaza. Crezi ca acolo esti singurul care duce la reparat laptopuri?
Vorbeste frumos, că esti mult mai mic decat mine.

| Iepurasiiiiii a răspuns (pentru darrio2007):

Eu te am invatat de bine, daca ai stat atata sa rezolvi inseamna ca esti foarte prost