| Kevinn2000 a întrebat:

Am încercat să scot din nou declarații la xerox și direct de pe google nu mă lasă, iar dacă dau download să printez din new text document, se copiază cuvinte aiurea în loc să se copieze declarația.
Îmi poate trimite cineva cumva acea declarație să o pot pune în new text document? Ori cum fac altfel?

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Folosește-o pe asta (completezi, generează pdf, tipărești, semnezi, ești ok)

https://formular.sts.ro/

| Wr3nch a răspuns:

Nu o printezi din new text document lol. O deschizi cu Adobe reader, dai print sau control+p si ti-o printeaza.

| sierra1 a răspuns:

Hai că suntem curioși, ai reușit?

| Kevinn2000 explică (pentru sierra1):

Stiu si eu site-ul, doar că nu mai scoate imprimanta, nu știu de ce.
Acum câteva zile a mers...

| Kevinn2000 explică (pentru Wr3nch):

Acum câteva zile a mers cu new text document sau word sau ceva de genul, acum nu mai merge nicicum.
Și e de vina un program care apare și dispare și își da laptop ul restart din cauza lui, iar dacă îl scot, nu isi mai da restart. ( dacă îl las 100 de ore aprins cu programul pe desktop, își da restart în continuu timp de 100 de ore cred, e cam ciudat ).
Acum e ceva diferit la programul acela și nu mai scoate imprimanta din cauza asta.
O sa instalez Adobe reader să văd...

| sierra1 a răspuns (pentru Kevinn2000):

și atunci care-i faza cu "să o pot pune în new text document?"

| Kevinn2000 explică (pentru sierra1):

Păi mie mi se copiază declarația cu cuvinte aiurea și alte chestii, combinată cu ceva chineză și foarte mult scris, nu se copiază declarația cum ar trebui, ca să o printez.

| sierra1 a răspuns (pentru Kevinn2000):

Se descarcă in format pdf?

| Kevinn2000 explică (pentru sierra1):

Da.

| sierra1 a răspuns (pentru Kevinn2000):

Atunci nu mai ai probleme