| TD_Sebii_1999 a întrebat:

Am instalat Win.7 Ultimate pe pc si acum cand arata ca se incarca win. Isi da restart singur, am incercat faza ci F8 si am dat pe disable restart automaticaly ai apare Blue screen of death (Bsod) am luat alt hardisk si tot asa face, si cu ramii am procedat la fel si tot nu sa rezolvat, si nu are cum sa fie de la supraincalzire. Dau funda cine imi spune

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ce PC, ce componente? Posibil sa fie o problema de la driverele SATA si setarile de prin BIOS. Detaliaza un pic.

2 răspunsuri:
| TD_Sebii_1999 explică (pentru KodrutZ):

Am rezolvat, mersii oricum

| KodrutZ a răspuns (pentru TD_Sebii_1999):

Magic. Care era problema?