| VladVladVladVladdie a întrebat:

Am instalat Windows 7 și am imaginea ciudata este pe tot ecranul dar w ciudata e marita dar cuprinde toate detaliile.Pe laptop se rezolva printr un simplu restart acum nu.Nu e problema de zoom ecran sau rezoluție momitor.E marita.Cum se poate rezolva?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu pui o poza mai bine sa intelegem despre ce vorbesti?

| VladVladVladVladdie explică (pentru anonim_4396):

Nu merge sa pun poza

| Zuzu1991 a răspuns:

Daca, esti sigur ca nu e din zoom sau rezolutie atunci, poate, driverele de monitor sau placa video nu sunt instalate cum trebuie, si pe win 7 nu ai win update cum e pe 10 care rezolva toate astea

| UltraSoundSound a răspuns:

Salut,din cate tin minte trebuie sa mergi pe desktop, sa dai click dreapta si apoi personalization, apoi la desktop background si apasa pe picture position. Sper ca te-am ajutat. O zi frumoasa! happy