| fanezodo a întrebat:

Am luat bani de pe cardul bt direct, cardul de cumpărături, ce termen am sa i pun înapoi?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Citire de pe site de la ei... daca ție ți a fost lene sa te intereseze proprii bani.

"Card&Cash

Vrei sa stii cat trebuie sa rambursezi dupa ce retragi?

Ne dai SMS la 3750 cu suma si numarul de zile si noi iti raspundem cu dobanda si valoarea totala de plata, care contine comisionul de retragere numerar."

Probabil deja dobânda se aplica. E foarte scump sa scoți cash de pe cardurile de credit.