| Gabi211 a întrebat:

Am niște airpoduri și caseta de la ele nu încărca căștile dacă nu este băgată în priza, ce are? (PS are un buton pe spate îl apăs licare o culoare albastra 2, 3 sec., se stinge, scot casile și tot nu au baterie deloc.

3 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Bateria din "caseta"(powerbank) este defecta, sau s-a dezlipit un fir de la ea

| Gabi211 explică (pentru viavo):

Și de unde îmi dau seama care este problema?

| viavo a răspuns (pentru Gabi211):

Desfaci si vezi daca este rupt sau dezlipit firul de la acumulator, in caz contrar este acumulatorul devina