| Kryssa00 a întrebat:

Am o mare problema cu Facebook`ul! crying( cand vreau sa ma loghez si bag parola imi spune ca din motive de securitate trebuie sa introduc un cod care imi va fi trimis in cateva minute pe nr meu de tel. Imi apare si nr de tel si e corect... dar am incercat de mii de ori si nu primesc niciunul mesaj cu niciun cod crying( ce sa fac? mersi anticipat:*

Răspuns Câştigător
| guzanu92 a răspuns:

Incearca sa scrii alt numar. Totusi incearca sa pui si prefixul romaniei 004 inainte a numarului tau de telefon.
Spune-mi daca reusesti. ^^

4 răspunsuri:
| Kryssa00 explică:

Merci frumos dar am rezolvat.mesaj cu codu tot nu am primit, desi prefixul era pus.insa intre timp au pus optinune "send code via phone call" si m`au sunat si mi-au dat codul. merci oricum:*

| Kryssa00 explică (pentru guzanu92):

Merci frumos dar am rezolavat altfel. prefixul era deja pus. oricum pana la urma mau sunat si mi-au spus codul. merci oricum

| Vev_4005 a răspuns (pentru Kryssa00):

Dar unde sunt optiunile acelea k eu nu le vad. ajuta-ma si pe mine te rog frumoscrying

| izabela2011 a răspuns:

Buna asa mi s-a intamplat si mie sad.si imi apare Resend code via a phone call dar degeaba sad