| Anonim2938 a întrebat:

Am o problema cu display-ul la laptop(Acer).Nu stiu cum, dar imi apare o linie pe ecran..cum as putea sa il repar? trebuie sa cumpar alt display? Cat costa?straight faceChiar nu stiu cum de s-a stricat pentru ca nu l-am lovit sau ceva.straight face Dau funda+vot celorlalte rasp.ms

3 răspunsuri:
| kr37zu a răspuns:

Una din variante e ca s-au ars lampile care lumineaza ecranul alta poate tine de firele care s-au desprins din placa de baza si mai sunt si alte posibilitati dar nu e nici una care o poti face tu, trebuie sa mergi la un service ceva. Si daca ar trebui sa il schimbi imi trebuie mai multe informatii despre laptop ca sa iti spun cam cat costa

| Anonim2938 explică (pentru kr37zu):

Imi poti da id tau, te rog? Nu`mi place sa vb aici...k nu intru mereu si nu stiu cand te gasesc on.

| kr37zu a răspuns (pentru Anonim2938):

Kr37zu_1@yahoo.com