| Bobo_Ionela_1998 a întrebat:

Am o problemă cu weebul. In pc, îl deschid fără cea mai mică problemă, însă când e vorba să-l pun la statusul de la messenger, fereastra care se deschide este neagră.
Windows-ul l-am reinstalat de mai multe ori, și defiecare dată a fost lafel. Menționez că am Windows7.
Aveți vreo idee care este problemă?!

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Dar tu nu stiai ca nu orice web este compatibil cu orice windows,? Citeste in manualul web-ului cand l-ai luat si revino cu detalii daca iti suporta windows7.

2 răspunsuri:
| Brunetzika18 a răspuns:

Pai cand il pui la status, trebuie sa nu iti fie deschis de acolo e la my computer, cand vrei sa dai web, iesi din camera web intrata, si dai la view my webcam ..si trebuie sa mearga happy fundita?

| Bobo_Ionela_1998 explică (pentru Brunetzika18):

Problema este că nu am nimic deschis in pc, dau exact acolo " view my webcam", și de deschide fereastra neagră, și subliniez nu am altceva deschis legat de weeb.