| Dochia_Dimitrie_Razvan_1994 a întrebat:

Am o problema. Skype meu cand il sun pe cineva sau raspund imi zice ca nu raspunde. Am incercat sa-l instalez din nou, sa ma logez din nou dar nimic. Va rog sa ma ajutati. Vreau sa vorbesc cu un prieten de al meu si nu pot. Daca puteti sa imi ze\iceti raspunsul cat mai repede. Apropo am calculator nou. Poate o fi din asta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fiti amici mai intai.ca sa raspunda acel cineva trebuie sa trimiti cerere de ...prietenie,el sa accepte si apoi suni.pentru ca in Skype sunt niste setari, sa se raspunda numai la amici sau sa raspunda automat la oricine. daca aceste setari, sa se raspunda la oricine nu sunt activate atunci Skype suna dar celalalt nu primeste nimic si automat tie iti spune ca nu raspunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah si daca cineva dintre voi doi are conexiunea mai slaba la internet, din nou iti da mesajul ca nu raspunde.incearca sa-l suni fara video astfel va solicita mai putina conexiune.