| Daniel002 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul, cand il aprind nu pot intra in Windows, zice ca trebuie sa apas dar nu merge sa apasa... am tastatura usb. Cred ca imi trebuie tastatura ps2 nu am de unde sa fac rost.Cum pot rezolva? Va rog, ajutati-ma. Cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| emilrodrigo a răspuns:

Incearca cu o alta tastatura usb. Poate cea actuala face probleme. Daca optiunile despre USB din Bios sunt oprite, atunci va trebui sa folosesti o tastatura ps2. Alta modalitate mai simpla nu exista.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Incearca o alta tastatura indiferent de care, cred ca aia are probleme... Bafta!

| KillaNoFilla a răspuns:

Poti sa intri in bios(f2 sau delete) si acolo tot ce vezi cu usb dai enable si dai save&exit

| Daniel002 explică (pentru emilrodrigo):

Multumesc!