| eroslove03 a întrebat:

Am si eu o Problema grava de tot! Contul meu de pe facebook mie blocat si nu il mai pot accesa deloc! cine ma poate ajuta si pe mine? ...Help me!

3 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

Nu cred ca o o problema asa grava... sa fim seriosi. Pai fa-ti altul, s-ar putea sa fie blocat temporar, sau ceva de genu pentru ca ai trimis prea multe cereri, iar acei oameni au dat ca nu te cunosc.

| eroslove03 explică (pentru DyNo):

Alta nu vreau sa imi fac, e foarte importanta pentru. mine.o vreau pe aceea! alta solutie nu exista?

| Gabi_Arvinte_1990 a răspuns:

Si eu l-am avut blocat.Imi aparea ca cineva mia accesat contul sau ceva de genu si era blocat temporar.Mam uitat mai atent si am gasit un formular care l-am completat cu datele de la facebook si mi la deblocat.Nu stiu ce s-a intamplat dar acum nu mai am nici o problema. Spre sa iti foloseasca la ceva raspunsul meu.