| pure9 a întrebat:

Am un ecran la calculator LCD Samsung rezolutie 1920x1080 si nu are alt buton in afara de ala de pornire. Problema este ca s-a setat singur si in dreapta ramane un pic de spatiu negru gol (ar trebui mutat mai la dreapta imaginea). Intreabarea mea este: exista vreo posibilitate sa pozitionez bine fundalul... sper sa se inteleaga. Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| DjZen a răspuns:

Vezi ca butoanele sa nu fie pe senzor am mai intalnit astfel de LCD si chiar am vrut sa iau si eu dar mam razgandit

3 răspunsuri:
| Danyelutzu_Yo_1997 a răspuns:

Propun sa mai dai cu fierastraul din partea neagra de la monitor! Astept FUnda!

| Gabriel_Pislar_1994 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema
ce sa fac?

| pure9 explică (pentru Gabriel_Pislar_1994):

Nimic din pacate...inca nu am gasit niciun raspuns si niciun buton happy