| anonim_4396 a întrebat:

Am un Lg Kp502 (Cookie) si nu merge sa vad filmele de pe youtube... cand dau play imi apare "Eroare de conexiune", mentionez ca merge pe orice alt site (facebook etc), si pot sa downloadez muzica, poze, jocuri etc. Doar pe youtube face figuri? straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa descarci aplicatia youtube sau opera mini si de acolo intri pe youtube.

Pentru anonim: Ca sa vezi pe youtube nu ai nevoie de flash player merge fara flash player.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi daca ai downloadat flash player

| RockaruL a răspuns:

Si eu am tot un LG si nu merge pe youtube...in general nu prea merge niciun tel pe youtube nu stiu ce trebuie sa aiba...sad

| IonutDumitru a răspuns:

Pentru Pisok merge youtube pe Nokia n8 f bine eu am 502 cookie si nu merge youtube.incerc cu opera sau alicatia youtube. Mersii.

| AlexandruGabriel a răspuns:

Salut scuze ca sunt off topic imi poti spune si mie cum ai setat conexiunea la net?[unde ai umblat] ma chinui de 2 zile si nu reusesc!straight face

| Podeanu_Florentina_1995 a răspuns (pentru RockaruL):

Pai cand incarci telefonul iti trimite un mesaj pentru net! dar acum depinde de ce extraoptiune ai. daca esti pe cosmote activeaza extraoptiunea frog enjoy [ sau cum s`o scrie laughing ] si dupa ce o activezi iti trimite un mesaj cu activarea netului pe telefon intrii in mesaje, iti da un link si il accesezi. mai departe te descurci