| Alle23 a întrebat:

Am un NintendoDSi...si am pus net pe el...si folosesc Yahoo Mobil. acum nu mai merge. Ce sa fac? Nu am la cine sa ma duc deoarece nimeni nu a mai auzit de el. sad Funda?

4 răspunsuri:
| Alexsb2006 a răspuns:

Mergi intr-un magazin specializat de electronice, si vorbeste cu ei sigur te pot indruma spre un service care sa se ocupe si de Nintendo, eventual sa incerci o resoftare/reinstalare.

| Alle23 explică (pentru Alexsb2006):

Am spus ca nu am unde.nu au auzit de el.eu nu sunt din bucuresti...si nu am unde sa ma duc.

| Alexsb2006 a răspuns (pentru Alle23):

Sorry, dar poti sa incerci sa intrebi intr-un altex/domo/mediagalaxy cei care se ocupa cu electronice, deoarece au si produse Nintendo. trebuie sa ai si daca nu esti din Bucuresti, nici eu nu sunt de acolo.

| Alle23 explică (pentru Alexsb2006):

Cei de la altex nu au Nintendo dsi.au doar Nintendo wii