| GHECOSAD a întrebat:

Am un smartwatch e-boda smart time 100 si vreau sa va intreb daca de exemplu ma pot conecta cu o casca bluethooth la ceas? Pe manualul de instructiuni spune ca are radio, dar nu are.Si voiam sa va intreb daca imi pot lua jocuri micute pe el, pe net am vazut ca se poate la alte ceasuri. Dau funda! happy

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, din câte știu există câteva jocuri pe acest smart. Dar nu te poți conecta cu o cască bluetooth la ceas.

| GHECOSAD explică (pentru OnuOnulică):

Daca stii sa imi spui si mie cum pot sa imi iau jocurile...ca nu prea stiu...

| marian222 a răspuns:

Vreau si eu sa stiu cum sa pun jocuri pe el, plzzzz