| Bobby711 a întrebat:

Am un stik de 32 de gb hama iar pc-ul nu il mai citeste daca intru la control >panel-dispozitive imi arata ca dispozitiv necunoscut si cod 10 ce as putea face?

6 răspunsuri:
| AsDhop a răspuns:

Incearca sa reformatezi stik-ul in alt pc sau laptop.

| Bobby711 explică (pentru AsDhop):

Cum sa fac asta daca nu il citeste? cod 10 inseamna ca nu recunoaste dispozitivul

| GabrielStn a răspuns:

Incearca sa introduci stick-ul in alt port USB, daca nu merge nici asa verifica daca ai driver-ul necesar. Poti face asta cu Driver Easy. Bafta!

| Bobby711 explică (pentru RAY):

Nu pot face asta din moment ce nu imi apare cand intru in my computer de aici poti sa formatezi toate partitiile in loc de g pui c sau d daca vrei sa le formatezi. Dar din moment ce mie nu imi apare partitia g aidca stikul nu am cum sa ii explic ce vreau sa formatez

| RAY a răspuns (pentru Bobby711):

Vezi daca ai driverele usb