| Robi1444 a întrebat:

Am win. XP si vreau sa imi pun teme pe el. Descarc teme cu.zip, o dezarhivez si cand vreau sa intru in "visual style file" imi da tot tema de windows XP. Ce trebuie sa fac sa mi se bage tema?

17 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Sa schimbi windowsul. Xp-ul e mort.

Răspuns utilizator avertizat
| Zaygon a răspuns (pentru loomynarty):

512 MB Ram am pe pc ala vechi care i l-am lasat tatalui. Incerc sa fac rost de o placuta de 1 GB sa mearga mai decent. laughing)
Win 8.1 user. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Robi1444 explică (pentru loomynarty):

Bai saracie. Cine te-a pus sa comentezi degeaba?! Eu nu stau in casa 24/24 sa ma joc pe calculator ca voi saraciilor. crezi ca mie imi arde sa am un calculator de 60 de milioane, i7? Mai bine imi tin banii la o parte pentru o masina decat pentru un PC decent.Ma joc doar CSGO si LOL lesin inapoiat. + am 2gb de rami / 2, 5 dual core... distrusu' *****. Data viitoare numai da reply degeaba.

Răspuns utilizator avertizat
| Robi1444 explică (pentru loomynarty):

Da am un pc mediu. am 70 de fps in csgo orfanule. Imi merge si GTA IV cu 40 FPS. fcking nub'

| Zaygon a răspuns (pentru Robi1444):

Ba sarac esti tu. Da ma mi-am luat in 2013 in noiembrie laptop cu Lenovo g500 cu 6 GB ram si i7 si am dat pe 2800 lei. Si crezi ca stau toata ziua si ma joc ma? Ori cum ce stiti ma sa faceti in ziua de astazi unii: sa va jucati numai. Ba prietenas, pc nu a fost inventat pentru jocuri ci ca sa faca viata mai usoara userului care il foloseste.
2 la mana, cat costa ma sa iti mai pui 2 sau 4 GB?
Am un prieten ca avea tot 2 GB ram si rula win 8.1 si lucra in hd movie platinium si photoshop.
XP-ul e o mortaciune. Trag unii atata de el de vai de mine. E gata frate, s-a dus. Numai din cauza lui si a sistemelor pe 32 de biti mai facem noi in liceu programe antice vechi si de demult(pascal, fox pro ala vechi din 94). Cum sa rulezi pe 64 biti programe de 16? Ca nu merge. Nu frate, stim cum e: unii nu se pot adapta la nou si raman mereu in urma si ii trag jos si pe restul. Hai salut!

| Robi1444 explică (pentru Zaygon):

Saracule, raspunsul pentru intrebarea asta este aici -> http://www.softpedia.com/......cher.shtml
N-are rost sa mai bag bani in pc ca peste 4-5 luni ma duc in alt oras la facultate si nu o sa imi pun pc-ul pe spate. dar ce stii tu doar sa comentezi aiurea.
XP este cel mai bun si va fi cel mai bun!

| Zaygon a răspuns (pentru Robi1444):

Este si va fi pe dracu. XP-ul e mort. Joaca tu Wolfenstein New Order pe Xp-ul tau.
Patchuiestel cum vrei dar dupa sa vezi ce freeze o sa iti ia. Cand aveam win7 l-am patchuit si eu si mi-am modificat tema si ocupa aproape 1 GB Ram. Daca tot ai raspunsu pentru ce ai mai postat intrebarea?

Răspuns utilizator avertizat
| Robi1444 explică (pentru Zaygon):

Am XP pentru ca XP cere mai putine resurse decat win 7. Am avut win 7 si un joc imi mergea foarte greu pe multiplayer iar dupa ce mi-am bagat XP, mi-a mers destul de bine mp.

| Robi1444 explică (pentru loomynarty):

Se vede de la o distanta ce prost esti. in + mai si semnalizezi. Stai acasa, esti prea prost pentru lumea asta.

| Zaygon a răspuns (pentru Robi1444):

8/8.1 e mai bun ca 7 ca nu manca atatea resurse(testat pe doua laptopuri). Si crede-ma ca ori ce windows ai avea cu prostiile astea de tema asa ti se incarca ramii. Faci cu vrei.
P.s. pc nu e facut neaparat pentru jocuri.

Răspuns utilizator avertizat
| Robi1444 explică (pentru loomynarty):

Daca imi dai tu bani sa imi iau un pc... nu te refuz.