| kmidodo a întrebat:

As dori sa-mi recomande cineva un adeziv universal f bun (Daca l-ati folosit si sunteti convinsi ca e de calitate ). Multumesc de pe acum.

4 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Adeziv pentru?

| kmidodo explică (pentru CMaria21):

Am mentionat : UNIVERSAL...

| Moshoo a răspuns:

Moment power expres.Lipeste orice, chiar si degetele...

| Dumitrache_Petrus-iulian_1983 a răspuns:

Este foarte important sa ne prezinti suprafetele de lipit.De asemenea adezivii universali nu vor rezolva niciodata cu succes toate problemele.Pentru a fii facuti universali este obligatoriu sa se faca rabat la ceva(gen rezistenta la forfecare, la compresie ...etc)fapt pentru care fiecare aplicatie are un adeziv special.