| Annekie67 a întrebat:

As vrea sa-mi iau azi Samsung Corby. il are cineva? e bun?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea este invadata de Corby.Eu am aflat de la mai multe persoane ca in cateva luni ti se strica touch-ul si nu mai e bun de nimic.

| Zuzu12 a răspuns:

Am avut eu. sa stii ca nu este bun deloc. Dupa cateva luni merge foarte greu touchu, se deschide greu, se strica imediat.Chiar nu iti recomand! Incearca alt telefon mai de calitate. Pa, pa:*.

| Annekie67 explică (pentru Zuzu12):

Mersi:*

| Bianca18 a răspuns:

Eu am Corby de 2 ani si singura problema este ca se descarca foarte repede. Presupun ca s-a cam dus bateria. In rest e foarte dragut telefonul. Doar ca e vechi deja, au aparut atatea telefoane noi, eu te-as sfatui sa iti iei altul happy

| eu4you a răspuns:

Am si eu.Nu e bun. Ti se strica touch-ul in cateva luni.Nici macar nu se mai fabrica acum (eu l-am luat acum 2 ani).

| eu4you a răspuns (pentru eu4you):

Aaaa, si au mai aparut si alte modele noi...nu prea mai e la moda. Dar, daca stau sa ma gandesc imi comvine ca am un telefon care nu e nici caramida, nici de fite.

| Annekie67 explică (pentru eu4you):

Da. ca nu imi permit altele..gen iphone. happy si sunt si eu ca tine adica nu vreau tel caramida.

| znstr a răspuns:

Te sfatuiesc sa-ti iei un HTC wildfire, explorer, Samsung galaxy y/ace/gio, chestii asemanatoare daca vrei ceva cu touch neaparat. Corby-urile, pe langa faptul ca "s-au trecut", au si touch prost ...cred ca 1 din 10 Corby, dupa 4 luni de folosire, inca are touchu ca in prima zi. Parerea mea : orienteaza-te spre altceva, de exemplu Samsung Galaxy 550, i5800, Fit seamana cu un Corby. Bafta!