| anonim_4396 a întrebat:

Asi vrea sa stiu mai multe despre stardoll ieri mi-am facut conthttp://www.stardoll.com/en/user/si vreau sa aflu daca exista coduri, mai multe lucruri despre cum asi putea deveni superstar.Cat trebuie sa platesc cum?

Răspuns Câştigător
| eliza a răspuns:

Nu exista coduri exista bani. te duci la upgrade new >dupa aia dreapta sus este o tara la tine romania daca nu e pui tu romania dupa aia se schimba in euro si in josu' paginii ''Pay with Mobile Phone'' in chenaru din dreapta scrii numarul tau de telefon si sa ai cartela cu minim 3 euro iti i-a 2. 38€. introduci numarul de telefon go buy dupa continua. succes!

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.stardoll.com/en/user/

| nonameih0000 a răspuns:

Ca sa fi superstar trebuie sa dai bani adevarati prin posta sau telefon si depinde de cart platesti atatea beneficii ai daca platesti mai mult ai toate camerele si iti iei orice lucru de superstar.

| Alecsanndraa a răspuns:

Daca vrei detalii multe poti sa dai add la id:miss_ind3p3nd3nt_4ever

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In stardoll este un cod cum sa fii superstar farabani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eurocenti inseamna euro?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se plateste la net si depinde de cat de mare super-star frei sa fii dar... se plateste in realitate daca vrei sa stii mai multe despre stardoll ID-ul meu este : "andreeaclaudia6"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai grija leul scade euro creste asa ca trebuie sa dai mai mult chiar daca e tot 2, 48 euro

| AdyYnNnNn a răspuns:

De ex eu azi sunt superstar! doar 24 de oree crying poate ai noroc sh uh sa fii

| LordeTil a răspuns:

Eu as avea o intrebare,, Cn stie conturi stardoll care nu conteaza cum sunt si numai sa fie conturi? ''

| ralucutzas a răspuns (pentru LordeTil):

Toata lumea stie lol!

| Isabella_Eftene_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care?

| Violeta3106 a răspuns:

Da