| MarianPetrescu a întrebat:

Baieti, am dat un pumn in laptop si acum imi da fatal error, ce sa fac? (dau funda)

11 răspunsuri:
| aizen0567 a răspuns:

Du l la service; )

| Violleta2022 a răspuns:

Du-l la un centru de colectare a electronicelor sau arunca-l, daca oricum nu-ti mai trebuie si-l tratezi cu pumnii.

| darrio2007 a răspuns:

Arunca-l si nu-ti mai lua altul.

| VoidEternal a răspuns:

Aveai Windows 95 pe el? Doar acolo aveai fatal error.

Troll.

| KovacsB a răspuns:

Troll

| johnnny123 a răspuns:

Mai dă-i un pumn și în partea cealaltă, poate-și revine.

| TimberWolf a răspuns:

Mai da unu sa-si revina, asa faceam noi astia din garda veche cu tv-urile alea alb-negru, sti ce bine mergeau dupa? eu eram telecomanda in casa.

| Korkodeln a răspuns:

Da-ti un pumn in portocale, sa se simta si laptopul razbunat.

| ReddY25 a răspuns:

Îl arunci rolling on the floor

| T0T a răspuns:

Îi mai dai doi.