| gigiioana a întrebat:

Am căutat pe google și pe Facebook la help, dar nu am găsit cum as putea să primesc mail în momentul în care primesc un mesaj pe Facebook. Nu mai vreau să fiu logată mereu, as vrea să primesc mail doar când îmi scrie cineva. Știu ca la început primeam mail, dar cred ca m-am dezabonat și nu știu cum să mă abonez din nou.

4 răspunsuri:
| Lucian2473 a răspuns:

Acum se chat-uieste pe Facebook Messenger. Descarci aplicatia si te conectezi cu contul de Facebook. Apoi te poti deconecta de pe Facebook dar rami conectata pe messenger. Ori de cate ori iti scrie cineva pe chat-ul Facebook vei fi anuntata pe telefon in aplicatia messenger. Daca vrei sa pari deconectata si din messenger, te faci invizibila.

| gigiioana explică (pentru Lucian2473):

Stiu, dar nu vreau sa stau nici pe messenger laughing pierd prea mult timp, vreau sa primesc mail doar cand imi scrie cineva

| Lucian2473 a răspuns (pentru gigiioana):

SI daca primesti email nu te duci sa vezi cine si ce ti-a scris? Tot aia e!