| eelyseess a întrebat:

am de ceva timp google chrome si daca incerc sa intru pe facebook apare o pagina the server`s security certificate is not yet valid! ce sa fac sa mearga?

6 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Ca sa nu mai stai si sa vizionezi video enervante uitate la data pc-ului si seteaz-o la cea reala. Intrebarea asta se pune des aici pe TPU.

| taken a răspuns (pentru nutepriveste21):

''uita-te la data pc-ului si seteaz-o la cea reala''.Dar daca nu stie cum ce face? Vede un video enervant si vede cum se face.

| nutepriveste21 a răspuns (pentru taken):

Si tii neaparat sa te mai bagi odata in seama la aceiasi intrebare. Cred ca te cam strange tricoul si vrei unul de la TPU!

| taken a răspuns (pentru nutepriveste21):

Eu am spus doar ca s-ar putea sa nu stie cum se face.Nu vreau sa ma cert cu tine.Nu dau mai multe raspunsuri la o intrebare pentru tricou, vad ca pentru a lua acest tricou da cineva in jur de 200 raspunsuri intr-o zi iar eu nu cred ca am avut vreodata mai mult de 25. Te-ai suparat degeaba.