| PinkkRosee a întrebat:

Am intrat azi pe Facebook si mi se deschide, foarte greu, dar nu arata ca inainte. Imi apare fundalul alb, scrisul albastru si nu se vad pozele. Am mai avut problema asta inainte pentru ca nu aveam setata ora si data corecta in pc. Am verificat asta, dar totuși nu merge.Ce-as putea sa fac? Help! big grin

2 răspunsuri:
| Oancea_Adelin_1990 a răspuns:

Iti recomand sa schimbi Browserul(programul cu care intri tu pe net) eu folosesc mozila pentru. ca imtr-o zi pe google chrome nu imi apareau prietenii online deci ar putea fi de ajutor big hug iti doresc mult succes :*

| PinkkRosee explică (pentru Oancea_Adelin_1990):

Eu tot de pe Mozilla intru. am incercat si Chorme si Explorer si e la fel. sad