| Francesca1102 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru cam urgent. Mi-am pierdut cardul de la Banca Transilvania (visa) si am neaparata nevoie de datele de pe el pentru a-mi recupera id-ul Apple la care nu mai stiu parola si ulterior, dupa multe incercari, mi l-au blocat si doar asa il pot debloca.
Dureaza ceva pana imi trimit alt card cei de la banca si vreau sa stiu daca exista vreo varianta sa imi aflu acele informatii altfel, mai rapid. Dau o super mare FUNDAAAA!

4 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Ar trebui sa fie scrise in contractul cu banca.

| Francesca1102 explică (pentru StrongHeart):

Nu il mai am eu.

Bula
| Bula a răspuns:

Vei putea folosi /vinde telefonul pentru piese de schimb, mai putin placa de baza.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Francesca1102):

Atunci nu ai cum, asteaptă sa ti dea banca.