| Joaannaa a întrebat:

Am o cameră web, pe care am instalat-o chiar de mai multe ori, dar tot nu merge. E genius iLook 310, și atunci când încerc să dau cuiva web-ul, nu mă lasă, adică îmi apare negru. Este pornită, și îmi apar vizualizările și tot, doar ca nu se vede nimic, e doar negru. Știe cineva cum aș putea s-o repar? Fundă!happy

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Intrii pe messenger, porneşti camera şi acum mergi pe "butonu" messenger. Dai click şi mergi pe Preferences. Pe pagina care se deschide dai click pe Webcam broadcast. Acum în dreapta trebuie să dai click pe Camera Source. Şi din lista care îţi apare dai click pe driver-ul tău. Salvezi şi... cam atât.

| Joaannaa explică (pentru AdiSR):

Doar driver-ul meu îl am. adică nu îmi mai apare altceva la Camera Source.