| Anonimms128 a întrebat:

Bună am o întrebare ofer funda îmi cere la iPhone să instalez iOS 18, E OK voi ați actualizat? mi-e cam frică să-l actualizez. Ca am auzit la uni ca nu mai ține bateria…

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E iPhone, oricum nu tine bateria

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Arunca l sunt telefoane proaste, ia ti un Samsung sau Motorola

| G777 a răspuns:

Poți să-ți faci actualizarea fără probleme, nu mai asculta de toți "desteptii".

| Anonimms128 explică (pentru suntserios):

Stai calm ca ma tine, Așa zice și vulpea când nu ajunge la strugurii "Sunt acrii"

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Anonimms128):

Adică bateria slabă recunoscută la iPhone e o invenția a mea că nu îmi permit iPhone? Ok. Dacă zici tu