| anonim_4396 a întrebat:

happy
Am o nelamurire.Nu prea inteleg ce este cu android-ul.Deci daca ai telefon cu android poti sa download-ezi jocuri, etc...pe gratis? Fara sa ai internetul activat? Sau cum? Normal ar fi sa ai internetul activat.Si totusi, la ce ajuta? Sper sa ma poata lamuri cineva. big grin

Răspuns Câştigător
| AstonMartin a răspuns:

Uite aici http://www.mobilegamesarena.net/......id%20Games

In stanga gasesti si o sectiune cu android apps. Numai bine!

6 răspunsuri:
| DianaFP a răspuns:

Din cate stiu, netul trebuie activat (depinde de modelul telefonului) si da, poti sa download-ezi jocurile gratis happy

| knoxfcsb a răspuns:

Si eu am android la android e faza ca iti merg mai multe aplicatii si mai multe jocuri mai bune care pe celelalte simple nu merg si se misca si mai bine

| darrio2007 a răspuns:

Este un program de operare care faciliteaza instalarea de mai multe aplicatii pe telefon.Eu am un Samsung cu android.Nokia,de exemplu, are Symbian.Este putin mai lent.

| darrio2007 a răspuns:

Si nu este adevarat ca poti lua aplicatii fara net.Cum s-ar face transferul de date? Aplicatii sunt si gratuite dar si cu plata.Nu te mai lua dupa orice spune unul si altul.

| AstonMartin a răspuns:

Nu ai cum sa downloadezi fara net, direct pe telefon, doar sa ai net pe pc/laptop, le downloadezi de pe net in pc si dupa le transferi prin cablul de date sau bluetooth in tel. Daca ai net de la Vodafone, Orange, cosmote, eu iti recomand sa downloadezi jocurile cu pc/laptopul, pentru ca daca le iei cu telefonul si ai net limitat de ex 500mb, iti mananca din trafic, o aplicatie care are 10 mb iti ia din trafic.

| Furculingură a răspuns (pentru AstonMartin):

De pe ce site pot downloada pe laptop?