| SabbySabbynutza a întrebat:

Buna am o problema cu facebook-ul! Eu am o comunitate si cand vreau sa comentez sau sa postez ceva nu ma lasa spune ca:Some of your comments have been reported as spam. You're temporarily blocked from making public comments on Facebook.To avoid getting blocked again, make sure your posts are in line with the Facebook Community Standards. VA ROG ajutati-ma ca nu as vrea sa sterg comunitatea sau cevacrying. FUNDA

Răspuns Câştigător
| iShadowz a răspuns:

Bună.
Câteva din comentariile tale au fost reportate, deci eşti blocată temporar. După o anumită perioadă de timp, vei putea posta din nou comentarii. Nu trebuie să ştergi nimic. Doar ai răbdare.
Sper că te-am ajutat!
O zi bună!

1 răspuns:
| SabbySabbynutza explică (pentru iShadowz):

Mersi