| 8paulica a întrebat:

Am o problema cu niste site-uri.Internetul functioneaza insa nu pot sa ma uit la filme online sau sa intru pe facebook.Nu stiu de unde a aparut problema pentru ca nu am avut problema asta pana acum.Nu am umblat nici la antivirus nici la firewall, si totusi nu am acces la site-urile alea.Videouri pe youtube pot urmari, deci nu e Adobe flash ala, sau cum il cheama.Eroare ce imi apare pe pagina cand incarc facebook-ul e : Timpul conexiunii a expirat. Ce inseamna asta? Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Trolololol a răspuns:

Ai incercat si alt browser?

| 8paulica explică (pentru Trolololol):

Da, am incercat si google chrome. si nu merge.

| Vladimir315 a răspuns:

Reinstaleaza xp.

| danyello30 a răspuns:

Este din cauza acelor site-uri de filme. Incearca de acuma sa intri aici sa vizionezi orce film www.filmefree.org
Nu are reclama inervanta si plina de Pop-upuri.
Bafta!