| Madan_Daniel_1984 a întrebat:

Buna am o problema la Laptop,cu tasta W, la mine merge totul bine la ea insa am o problema,cind apes pe W ea merge dar se apeasa greu un jos,ca celelalte taste apes si se duce repede in jos,dar la W cind apes ea se tasteaza insa ca sa o duc pina jos, trebuie sa fortez un pic puterea ca daca apesi asa simplu ea nu se duce, cine-mi spune carei problema va rog

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Verifica daca nu ti-a intrat ceva sub acea tasta, ca si mie mi se mai intampla sa intre cate ceva sub o tasta si se apasa foarte greu dupa.

| Madan_Daniel_1984 explică (pentru Jipa95):

Nu,insa este un fel de cerc mic cu o gaura iesita in afara sa spun asa, acela il bag acolo si tot se duce, cum il repar te rog, tu cum l-ai reparat?

| Madan_Daniel_1984 explică (pentru Jipa95):

Te rog ma ajuti

| miTzuliK93 a răspuns:

Mizerie, cel mai probabil. Trebuie desfacuta si curatata integral. Sau ar mai putea exista posibilitatea ca acel cauciuc sa fie nelalocul lui. La fel, trebuie desfacuta si pus corect.