| Hieer a întrebat:

Bună,
Am pe un DVD câteva videoclipuri și când îl bag în laptop și selectez unul dintre videoclipurile pe care mi le arată că le are dvd-ul mi se deschide un program "Nero ShowTime 3" și o fereastră neagră. Am căutat pe internet programul ăsta, dar nu găsesc niciunde să îl descarc. Ce aș putea să fac ca să meargă? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Nelu62 a răspuns:

Nero ShowTime face parte din programul Nero si probabil nu il poate deschide. Descarca gratuit VideoLAN (VLC):
http://www.videolan.org/vlc/

2 răspunsuri:
| Hieer explică (pentru Nelu62):

Am descărcat programul și unele videoclipuri de pe dvd mă lasă să le văd cu acest program, iar câteva nu. De ce?

| Nelu62 a răspuns:

Se poate sa nu fie acelasi format la toate. Deschide dvd-ul ca fisiere, dai clic dreapta pe fisiere, clic proprietati, si vezi ce formate sant.